Polska to czy jeszcze ZSRR?!

 

03.06.2021 >>>>Nie noś "maseczki" ponieważ nie chroni ona przed pandemią marksizmu !!!

KRAKÓW - MANIFEST 13 CZERWCA 2021

Aż 90% Wałbrzyszan jest "zaszczepionych" marksizmem, dlatego nie będzie miał kto doprowadzić do frekwencji na poziomie 28,8% aby Referendum Lokalne było skuteczne.

Aż 90% w Wałbrzychu, czy we Wrocławiu, czy w... czy na Świecie wierzy, że wierzy i wierzy, że dobrze głosuje (na czerwonych dewiantów:)!!! 

 

 

WODzamiastROD w Wałbrzychu, reszte i resztka Świata w Internecie 

 

Do użytkowników Działek Ogrodowych  - bez ziemi!

15.04.2021

Komuniści, socjaliści, liberałowie czyli Lewica wyznaczają katolikom jako autorytet Franciszka. Od ustalania autorytetów są katolicy a nie komuniści, gdyż marksiści nie mogą być autorytetem. Nie pozostaję dłużny i wyznaczam im jako autorytet postać Vilfredo Pareto. Jeżeli był on nazywany marksistą faszyzmu, to mnie można nazywać faszystą marksizmu - braku własności: Ryszard Wieczorek

 

Czyjaś
dziewczyna

Czyjaś 
dziewczyna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


KTK - Klub Turystyki Konnej vs
Carnegie Hall w Wałbrzychu!

04.11.2017

KLUB był, ale w latach 70-tych, pod przewodnictwem - już śp. - p. Boruckiego z PTTK.  Zupełnie przez przypadek, po 40 latach spotkałem w dniu dzisiejszym p. Ewę T. z Klubu. Była czyjąś dziewczyną. Nic się nie zmieniła. Ta sama młoda "czyjaś dziewczyna". Zapytałem: w jakim czasie znajdujemy się p. Ewo? Wyraziła wielkie pytanie oczami i czołem. ZRÓBMY CARNEGIE HALL W WAŁBRZYCHU! Stara Kopalnia i AquaZdrój  nie robią tego, do czego powinny być powołane. To pierwsze - dla pracy, a to drugie - dla sportu!

Ryszard Wieczorek

Carnegie Hall New York
Arena NSZZ "Solidarność" Wałbrzych!

 

 

zamiast "genderii"
Starej Kopalni i Aqua Zdroju
"Ten, kto używa władzy, którą rozporządza w sposób prowadzący do czynienia zła, jest winny zgorszenia i odpowiedzialny za zło, któremu bezpośrednio lub pośrednio sprzyjał"
(Łk 17,1)

 

29.04.2021

Starcie cywilizacji:
Arena NSZZ "SOLIDARNOŚĆ" w Wałbrzychu vs
Arena komunistycznej idei WSI-TVN

 

07.06.2021 Komunistom ONET-RadioZet w osobie "Rozwalaka" Stankiewicza puszczają nerwy - na chwilę DEKOMUNIZACJI!!!

 

 

 

02.05.2021 o Debacie trzech klasowych politycznie plus jeden:

Ponieważ posiadam jedynie maturę (zarabiając w kopalni więcej niż dr czy prof.),
moim minimalnym pragnieniem jest zobaczenie w drugiej turze Grzegorza Braun i Marcina Warchoł.
Podobni do mnie są w Polsce w większości. Jak będzie przekonamy się, o sile rażenia tej większości
przeciwko równoważnej sile WSI - Wojskowych Służb Informacyjnych - maturzysta

14.06.2021 Wyznaczenie przez marksistowską część Rzeszowa na Prezydenta Miasta marksisty Fijołka, dostarczyło przekonywujących dowodów wskazujących na kolejność dekomunizacji według następującego porządku: mieszkańcy, politycy, Rząd RP. Odrzucenie takiej kolejności jest odrzuceniem dekomunizacji - maturzysta

 

 

Po "Marszu przez instytucje" marksiści (lewica) chcą "Marszu przez Kościół" - Kongresem Katoliczek i Katolików!

 

Sędzia prof. Ewa Łętowska: "Tak, jestem dżenderystką!"
Prof. Jerzy Bralczyk: "Cóż to za czerwona hołota, którą młodzi chcą wycinać sierpem i młotem?"

Ryszard Wieczorek rocznik 1958 

 

 

APEL do użytkowników działek ogrodowych w Wałbrzychu i w całej Polsce!

Od 1989 r. dalej jesteśmy bez ziemi, jesteśmy jedynie użytkownikami ogrodów działkowych a nie ich właścicielami. Najwyższy czas to zmienić. Naprzeciw Stowarzyszeniu Polski Związek Działkowców uchwalmy Stowarzyszenie Własne Ogrody Działkowe zamiast Rodzinnych Ogrodów Działkowych w imię prawdziwej wolności we własności. Stowarzyszenie można uchwalić trzema głosami, bez wpisania do rejestru KRS i opłat ale jaki będzie jego ciężar gatunkowy? Uchwalmy stowarzyszenie siłą 1000 głosów, a może i siłą miliona, o czym poniżej, a zyskamy własność, prestiż społeczny i prestiż polityczny.

Rodzinne Ogrody Działkowe reliktem PRL-u 1981-2021

ROD - relikt PRL-u i firmy komunistów od 1981, a od 1989 okrągłostołowych komunistów. Ten niejako holding nazywany Polskim Związkiem Działkowców, przebranżowiony w dniu 08 czerwca 1981 r. - z miłości do NSZZ „Solidarność”? - sięga obszaru całej Polski, porozsiewanymi Rodzinnymi Ogrodami Działkowymi w ilości prawie 5000 z działkami w ilości sięgającej prawie 1 miliona. Czy my jesteśmy dziedzicami „Solidarności ‘80”, czy dziedzicami komunistów? To co pod ziemią i na niej jest nasze, nie komunistów, a tym bardziej nie tych z Zachodu, zdegenerowanego Zachodu, z którego już nie da się brać przykładów. My im możemy je dawać i dajemy. Czy komuniści mają coś wspólnego z Rodzinami? Tyle samo co Rodziny z nimi. Nic!

 

Kiedy bez mała dwa lata temu, wijąc się z bólu po upadku rowerowym przez 4 godziny w szpitalnym SOR w Wałbrzychu zwróciłem uwagę lekarzowi, że wolałbym aby wszelkie urzędy sprawowali katolicy a nie komuniści. Akurat na takiego trafiłem, bo wezwał na mnie Policję. Oni są wszędzie, a nigdzie już ich nie powinno być, zarówno tych z PRL-u jak i tych okrągłostołowych właścicieli działek ogrodowych.

Na pewno nie mają nic wspólnego z Rodziną „Solidarności '80”. Ba, zapytajmy ich czy z tą Rodziną mają coś wspólnego Sądy, Prokuratury, spółdzielnie mieszkaniowe(sic!), przychodnie tzw. zdrowia i szpitale, uczelnie i szkoły, urzędy, banki i apteki i.t.d. Nie o państwo okrągłostołowych 1989 walczyła Rodzina „Solidarności '80”. Ten zgrzyt rozszerza się coraz bardziej w świadomości Polaków i oby był dostrzegalny również jak najwięcej wśród działkowców.

 
Foto: Hala "Bazar" Wałbrzych-Podzamcze

Bo jaki jest status prawny tego działkowca, który sprzedaje działkę ogrodową i jaki jest status prawny działki „sprzedawanej”? Działkowiec nie posiada aktu własności, więc może działkę jedynie udostępnić za umówioną kwotę następnemu nabywcy. Gdyby miał własność sprzedałby działkę za kwotę od 6000 -30000 zł. Taka jest cena ziemi w powiecie wałbrzyskim. Ilu już tych kupców bywało. Sam użytkuję już piątą działkę, lecz żadną z nich nie kupowałem. Taka transakcja może być porównana z ustawą „Kodeks Wykroczeń” do paserstwa. Popełnia ją zarówno zbywca tejże działki jak i jej nabywca i w dodatku w okolicznościach, które mogą podwyższyć wymiar kary za wykroczenie, ponieważ obaj kontrahenci zdają sobie sprawę, że przedmiot zbywany nie stanowi własności zbywającego ani nie będzie stanowił własności nowego nabywcy. Przecież to nie logiczne aby inwestować w działkę która nie będzie naszą własnością, a rozporządzać nią będą złodzieje. Na działce z prawdziwą własnością, obojętnie czy wejdzie na nią sarna, złodziej, czy Prezydent Wałbrzycha, posiadając wolność do własnej broni palnej, możemy z intruzami zrobić co nam się podoba. Taka była Ameryka i niech taka będzie i taka niech będzie też Polska. Czy nie najwyższy już czas przerwać te paradoksy, nie jedyne przecież dotyczące działkowców i Polaków po 1989 roku. 

O tej porze roku, zimą, media często ekscytują się informacjami o zamarzniętych bezdomnych w altankach ogrodowych. Skąd są bezdomni w 2021 r. i dlaczego marzną w pustych altanach ogrodowych? Za oba zjawiska nie odpowiada zima lecz odpowiadają okrągłostołowi dziedzice PRL-u, żeby już nie pisać Resortowe Dzieci. Na okrągły stół i wiele takich stołów mają miejsce na niezagospodarowanej Syberii. Tą gospodarność udowadniają już od 1917 roku. Jak jest, sami widzimy.

Wystarczy chociażby porównać wysokość ogrodzenia prywatnego parkingu samochodowego na 2 metry z ogrodzeniem działki o wysokości jedynie 1 metra. Jeden prywatny tylko tak może, bo drugi – działkowiec nie może, jeszcze nie jest prywatny i nie będzie, dopóki tego nie zmienimy. Abyśmy mogli umieścić na działce chociaż jeden ul z pszczołami, garaż, dom czy własny biznes, wtedy już prawnie chroniony. Kiedyś zapytałem w Spółdzielni Mieszkaniowej – reliktu PRL-u, czy mogę wybudować garaż. Nie, bo to nie estetyczne. Bardziej nie estetyczna jest dla mnie po 1989 roku obecność komunistów okrągłostołowych. I dla nas wszystkich – nie tylko działkowców – ponieważ ich obecność wywołała w nas już przewlekłą dolegliwość, polegającą na chorobliwym wstręcie dla roku 1989.

Zapraszam do kontaktu, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

użytkownik działki ogrodowej od 1991

członek NSZZ „Solidarność” w latach 1981-1989

Ryszard Wieczorek

 

 

 

21.05.2021: POLIN "prosi" o "nieszkalowanie" Zrównoważonego Rozwoju:

 

 

20.01.2018: Czy jest ktoś z Wałbrzycha?:

 

 

26.05.2021

W komunistycznym Wrocławiu komunistyczny Prezydent, entuzjasta UE, jej praworządności, tolerancji, wartości (podobny Wojciechowi Jaruzelskiemu), klimatu (byle tylko marksistowski) dał Pawłowi Nogal lokal z wyposażeniem – muszą więc posiadać wspólny pogląd co do ustroju. W komunistycznym Wałbrzychu komunistyczny Prezydent nie da nam „Starej Kopalni” – musimy więc nie mieć wspólnego poglądu co do ustroju: Czy to kapitalizm marksistowski czy marksizm kapitalistyczny? Oto jest pytanie, na które z pewnością może cierpliwie odpowiedzieć Pan Samochodów – Dave Kindig, nie ja, niecierpiący obu pojęć, jedynie użytkownik Jaruzelskiego Rodzinnego Ogrodu Działkowego. Jeśli nie będzie zapotrzebowania w Wałbrzychu na własność, to można by na działkach Podzamcza założyć cmentarz, skoro Wałbrzyszanie modlą się o dobrą śmierć, a nie o dobre życie.

 

 

 

 

07.06.2021

Ale dał się nabrać Prymas Polski ale dlaczego nabrał NAS w Chrystusie?! Jaki Kościół po pandemii? || Tydzień Życia i Wolności

 

08.06.2021

Panel #Gospodarka || Tydzień Życia i Wolności

STELMACH, WARZECHA, SADOWSKI, PISARSKI. Nowy plan PiS. Wolność czy zniewolenie?

Prof. KWAŚNICKI! Czas na POLSKI ŁAD! Co z naszą WŁASNOŚCIĄ? || Tydzień Życia i Wolności

DRAMAT edukacji! Jaka szkoła po koronawirusie! || Tydzień Życia i Wolności

 

09.06.2021

Bp SCHNEIDER, Ks. BORTKIEWICZ, KRATIUK. DEBATA: Jak URATOWAĆ Kościół przed jego wrogami?

10.06.2021

Panel #PrawaiWolności || Tydzień Życia i Wolności

 

11.06.2021

Panel #Zdrowie || Tydzień Życia i Wolności

 

https://halat.pl

https://grupac19.pl

12.06.2021

Panel #ProLife || Tydzień Życia i Wolności

 

 

14.06.2021

 W Szczawnie Zdroju

 

 

 

20.06.2021

Dlaczego Piotr Szlachtowicz z wRealu24.tv przyjechał do Szczawna Zdroju (byłej dzielnicy Wałbrzycha)?

 

Czy ze względu na statystykę WODzamiastROD? W którym miejscu są Wałbrzyszanie i dlaczego tak krótko?

W jedynej słusznej linii "30Minut" i "DB2010"!


07.12.2020 - 20.06.2021

Oskarżam lewicę Parafii Podwyższenia Krzyża Świętego Wałbrzych-Podzamcze

nie tylko za "kagańce", brak dzwonów ale i za profanacje ciała Pana naszego

oraz za "konia trojańskiego" uwiązanego przy płocie!


Czy nadzieja w młodych nam się ziści? Tak, jeśli plan lewicy się nie ziści!

 

This is a bridge
This bridge is very long
On the road again
This slideshow uses a JQuery script adapted from Pixedelic

 

This is a bridge
This bridge is very long
On the road again
This slideshow uses a JQuery script adapted from Pixedelic

 

This is a bridge
This bridge is very long
On the road again
This slideshow uses a JQuery script adapted from Pixedelic